Капуста квашена

09 Гру 2010, Автор: admin

Капуста,

Морква – 1 / 10 від маси капусти,

Сіль за смаком

Дуже простий кулінарний рецепт, який відомий людям з незапам’ятних часів.

Квашену капусту завжди їли ще з часів Київської Русі, раніше в селах її квасили бочками та відрами і вона була чи не основною їжею під час зими її їли просто з рослинним маслом і хлібом. З квашеної капусти готуватися маса страв, починаючи від борщу і закінчуючи пирогами.

Капусту квасять в певні дні, стежать за фазою місяця, старі люди без помилки скажуть в який день краще квасити капусту, та й інші овочі. Це, як правило, робиться на старіючіму місяці, так званому старику.

Капусту шаткують, я це роблю за допомогою кухонного комбайна, моркву труть на крупній тертушці або ріжуть тоненькою соломкою на комбайні. Суміш поміщають у велику емальовану миску і перемішують, періодично додаючи сіль. Солити потрібно до тих пір, поки на смак капуста не стане трохи солонішою від  звичайного салату.

Далі капусту поміщаємо в банки, добре утрамбовуємо. Можна укладати шарами, кожен шар перекладаючи цілим капустяним листом (він стане у нагоді взимку для голубців). Залишаємо банки в теплому місці, прикриту кришками для скисання. Скисання визначаємо на смак. Потім поміщаємо в холодне місце для зберігання.

Російською: Капуста квашенная

Кулінарні рецепти

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Квашені баклажани, фаршировані овочами
  2. Консервовані кабачки

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти