Коктейль «Ягуар»

10 Лис 2011, Автор: admin

Розрахунок на 1 порцію:

Горілка – 1 чарка

Лікер банановий – 1 чарка

Тонік або «Спрайт» - 3 чарки

Кубики льоду – 4-5 шт.

Яка кулінарна страва просто необхідна на вечірці? Ніяка їжа не буде так затребувана, як алкогольні та безалкогольні напої! Можна, звичайно ж, просто надати гостям вибір з куплених в магазині пляшок з різними видами спиртного. Але набагато яскравіше стане ваше свято, якщо приготувати оригінальні коктейлі. Якщо ви не маєте барменські навичок, можна взяти на замітку ті, що простіші. Коктейль «Ягуар» якраз відноситься до таких. У його складі три компоненти, змішати які зможе кожен.

Беремо високий вузький келих, кладемо в нього лід. Вливаємо горілку і лікер, ретельно змішуємо. Додаємо тонік і ще раз перемішуємо. Якщо у вас є барменський блендер, в якому професіонали змішують інгредієнти коктейля, скористайтеся ним. Куди більше захоплення викликає у ваших друзів і рідних напій, виготовлений і розлитий в келихи прямо у них на очах.

У келих опускаємо прикрашену парасолькою соломинку або прикрашаємо келих цитрусовою часточкою. З прикрасою ви можете, як завгодно експериментувати, надаючи індивідуальності кожному келиху.

Російською:  Алкогольный коктейль «Ягуар»

Посилання на сайт:  Рецепти, кулінарія

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Коктейль «Дайкирі»
  2. Коктейль «Дайкирі»

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2020 . Кулінарні рецепти