Лаваш

11 Лют 2011, Автор: admin

500 г борошна вищого гатунку

1-2 щіпки солі

1-2 склянки теплої води

Хлібобулочні вироби у Азербайджані випікаються у спеціальних печах. Хліб зазвичай випікається у вигляді лаваша – прісного тонкого коржу. Але для приготування цієї їжі зовсім необов’язково мати в будинку спеціальну піч. У цьому кулінарному рецепті ми доведемо, що не менш смачний лаваш можете спекти і ви, використовуючи для цього звичайну кухонну плиту.

Щоб спекти лаваш, основу азербайджанської кухні, спочатку потрібно приготувати тісто. Для цього взяти борошно вищого сорту, ретельно просіяти її через сито. Додати солі.

Викласти тісто на злегка обсипаний борошном стіл і місити близько 10 хвилин, поступово додаючи води, щоб тісто стало гладким. Причому, для лаваша тісто повинне вийти крутим. Потім знову посипати стіл борошном, взяти качалку і розкачати тісто так, щоб у результаті вийшов дуже тонкий коржик. Цей корж викласти на деко, який попередньо потрібно посипати борошном. Поставити деко в розігріту духовку і випікати лаваш протягом 5-10 хвилин, поки він не придбає золотавий відтінок. Подавати на стіл лаваш слід  коли він злегка остигнув, на додаток до гарячих страв та закусок.

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Тісто з маком
  2. Білий хліб
  3. Хліб з житнього борошна
  4. Сільський хліб

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2019 . Кулінарні рецепти