Мчаді – грузинські кукурудзяні млинці

05 Лип 2011, Автор: admin

Кукурудзяне борошно – 200 г

Вода – 100 мл

Щіпка солі

Рослинна олія – для смаження

У кожного народу є свої звичаї і свої кулінарні рецепти. Наприклад, китайці не можуть сісти за стіл без рису, так як і узбеки без чаю. Мчаді – це те, без чого у грузинській кухні не можна обійтися, і без чого не їдять наприклад сир. Мчаді – це здавна відома, широко поширена  страва, яка приємно та  легко готується. Це майже теж саме, що і млинці або оладки.

Якщо у вас вдома немає нічого крім олії, кукурудзяної муки та варення. І ви не знаєте що приготувати, не турбуйтеся, ви можете до сита нагодувати свою дитину та чоловіка якщо приготуєте цю їжу.

У глибоку миску просіваємо борошно, в склянку наливаємо води, додаємо сіль і перемішуємо, поки сіль не розчиниться. Потім з солоної води і просіяного кукурудзяного борошна замішуємо тісто. Тісто повинне вийти м’яким і відходити легко від рук. Ставимо сковороду на плиту і розігріваємо. Наливаємо туди олію.

Ліпимо наші мчаді, по тій формі яку ви хочете. Можна надати форму пиріжків.

У гарячу сковороду викладаємо мчаді по одному, тобто Один зліпила і поклала, другий ліпиш і кладеш, ліпити, заздалегідь не варто. Смажимо мчаді з двох сторін на повільному вогні до золотистого кольору. Можна викладати їх на серветки, щоб прибрати жир. Подавати мчаді в гарячому вигляді, можна маслом або варенням. От такі вони  – грузинські кукурудзяні млинці.

Російською: Мчади грузинские  кукурузные блины

Посилання на джерело:  кулінарні рецепти http://smakota.info/

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Млинці на пиві по-англійськи
  2. Млинці на пиві по-англійськи
  3. Пончики (пампушки) з медом грузинські
  4. Пончики (пампушки) з медом грузинські
  5. Сільський хліб

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти