Морепродукти-фламбе “Маріскада

10 Лис 2011, Автор: admin

2 лангуста

15 креветок тигрових

Половина ананаса

200 мл білого сухого вина

6 маракуй

100 мл кубинського рому

50 г цукру

Перець і сіль додаються за смаком

Цей кулінарний рецепт я знайшов зовсім випадково на інформаційному харчовому порталі. Це  кубинська кухня. Недовго думаючи, я взявся до приготування і подальшого вживання страви. Пропоную ознайомитися з усіма тонкощами для  готування страви.

Візьмемо половину ананаса і поріжемо його на кубики. Аналогічно нарізаємо лангуст, при цьому, не знімаючи панцира з нього. Варто врахувати, що коли готуємо з панциром, то лангуст не буде скорочуватися, і смак буде відчуватися більше. Далі беремо ніж погостріше і розрізаємо маракуйю на дві однакові частини. Далі з вищеописаними компонентами підходимо до плити і додаємо спочатку лангуста, тому що його приготування займає більше часу. Перчимо, солимо лангуст і обсмажуємо кожну сторону протягом 2-3 хвилин. Коли ми побачимо, що лангуст набрав колір, то перевертаємо його на панцир, щоб не піддавати його згорянню, поки готуються інші інгредієнти. Слідом на сковороду у нас відправляються тигрові креветки, яких теж потрібно підсолити і поперчити. Відразу слідом додаємо шматки нашого ананаса. Вони, як і креветки, приготуються швидко. Ось ми і дісталися до кубинського секрету: наливаємо кубинський ром в сковороду і підпалюємо його. Після фламбировання виливаємо біле сухе вино, а через пару хвилин додаємо маракуйю (тільки серединку). Коли маракуя в сковороді, ми її перемішуємо і додаємо до неї цукор, щоб соус придбав кисло-солодкий смак. Готувати страву ще протягом 5 хвилин до готовності. Їжа приготовлена!

Морепродукти-фламбе “Маріскада” вважаються порціонної закускою і подаються на тарілці, прикрашеній листям салатної зелені. Приємно поєднується з білим вином. Смачного!

Російською: Морепродукты-фламбе “Марискада”

Посилання на цей сайт: Кулінарія

Поділитися рецептом в соц. мережах

Немає схожих статей

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти