Помідори, солоні сухим послом

13 Гру 2010, Автор: admin

На 10 кг. помідорів (сорти для засолки):

Солі – 200 гр.

Часник – 3 головки,

Корінь хрону – 200 гр.

Представляю старовинний кулінарний рецепт для заготівель на зиму. Рецепт був знайдений в куховарській книзі 19 століття. Помідори, солені сухим послом, подавали до столу в останнього російського імператора, і багато іноземних гостей відзначали, що це дуже навіть відмінна їжа.

Дуже важливо, що помідори можна солити за кілька прийомів. На грядці помідори зріють, а ми їх все додаємо і додаємо.

Солять в діжці. Готуємо першу партію помідорів, миємо й проколюємо 3 рази у місці, де кріпиться плодоніжка. Дно бочки посипаємо шаром солі, укладаємо помідори плодоніжками вгору і знову посипають сіллю. Після укладання трьох шарів, кладемо шар із зубків часнику та хрону. Знову кладемо три шари помідорів, пересипаючи їх сіллю. Так робимо до наповнення діжечки. Коли ємність наповниться, помідори накриваємо серветкою (краще з простої тканини) на яку ставимо не зовсім важкий гніт (потрібно, щоб помідори виділили сік, але не луснули під його вагою).

Зберігається барильце з помідорами найкраще в погрібі. Помідори виходять різкими, при розламуванні в них як би виступає іній. Спробуйте, не пошкодуєте, особливо якщо своїх помідорів влітку нікуди дівати.

Російською: Помидоры, соленые сухим посолом

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Консервовані кабачки
  2. Малосольні огірки, швидкий спосіб
  3. Перець мочений

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти