Приготування грибного порошку

04 Лип 2011, Автор: admin

Порошок готують з грибів, у яких  в сухому вигляді  є приємний смак і аромат. Найбільш придатні для цієї мети білі гриби, маслюки, гриби-зонтики, трюфель білий, рижики, сморчки, лисички, підберезник, підосичники.

Порошок можна приготувати як з одного виду грибів, так і з їх суміші. Пластинчасті і трубчасті гриби перед сушінням добре очищають від сміття і бруду, протирають вологою капроновою ганчіркою, а трюфелі і зморшкові промивають у холодній воді і підсушують на сітці. Для сушіння гриби шинкують толщиною 0,5-1 см і пров’ялюють спочатку на сонці, а потім досушують на плиті або печі. Для розмелювання в порошок придатні сухі гриби з вологістю не більше 12%. Розмелюють їх в кавомолці, млинку для перцю або перетирають у фарфоровій або металевій ступці. Якщо порошок вийде недостатньо дрібний, його можна просіяти через тонке сито, а великі частинки ще раз висушити і перемолоти.

Грибний порошок дуже гігроскопічний і швидко псується. Тому зберігати його треба в закритих банках, пляшках і іншому герметично закритому посуді, в сухому, прохолодному приміщенні в темному місці.

Перед вживанням грибний порошок змішують з невеликою кількістю теплої води. У воді його тримають 20-30 хв для набухання, після чого додають в їжу і варять 10-15 хв. Використовується для приготування грибної ікри, як приправа до супів, борщів, соусів, тушкованих м’ясних, рибних і овочевих страв.

Грибний порошок з сухих грибів  стане Вам у пригоді взимку

Російською Приготовление грибного порошка

Авторські права належать сайту  http://smakota.info

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Сушіння грибів у російської печі
  2. Сушка грибів
  3. Сушіння грибів у духовці та на газовій плиті
  4. Мариновані гриби
  5. Мариновані гриби підберезники

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти