Сливове варення з цілих слив

04 Сер 2011, Автор: admin

сливи – 1 кг

цукор – 1,3-1,4 кг

вода – 400 г

Сливове варення з цілих слив ввібрало в себетепло сонячних променів, щедрість літнього дощику … Заготовити сливове варення на зиму нескладно, до того ж всі корисні вітаміни та мікроелементи відмінно зберігаються в такому варення.

Для приготування сливового варення слід відбирати цілі неушкоджені плоди. Якщо кісточки погано відділяються від м’якоті, то можна приготувати сливове варення з цілих слив, якщо ж кісточки видалити легко, то краще приготувати сливове варення без кісточок – його зручно відразу ж вживати для начинки пирогів або подавати на десерт.

Приготування

Відібрані плоди слив укласти в друшляк і бланшувати у воді температурою 85 ° С 3-5 хвилин. Потім занурити сливи в холодну воду.

Наколи сливи щоб уникнути розтріскування і залити гарячим, температурою 75-80 ° С, цукровим сиропом з розрахунку 600 г цукру і 400 г води на кожен кілограм слив.

Витримати сливи в сиропі 8 годин. Залишившийся після приготування сиропу цукор розділити на 4 частини.

Варити варення в 4 прийоми 5-7 хвилин після закипання з перервами по 8 годин. На кожний прийом додавати по 1 частини цукру.

Після останньої варіння готове сливове варення розфасувати по банках, закатати.

Для приготування сливового варення зі слив без кісточок необхідно сливи попередньо очистити від кісточок. Далі діяти згідно з рецептом, зменшивши кількість прийомів до 3.

Смачного!

Російською: Сливовое варенье из целых слив

Кулінарні рецепти

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Варення зі слив
  2. Повидло з слив без цукру
  3. Варення з вишні
  4. Варення з абрикосів
  5. Як правильно варити варення з яблук? Як варити яблучне варення?

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти