Суниця на зиму

22 Чер 2011, Автор: admin

1 кг ягід лісової або садової суниці

2 кг цукру

Мисливська байка. Йде бабулька по лісу, ягоди збирає, низько нахиляється. Дивиться, а попереду хтось здоровий маячить. Бабка-то підсліпувата була, не розгледіла конкурента. І давай йому кричати, що мовляв моя це галявина, і ягоди мої, котися куди подалі. Здоровий мовчить та шарудить в траві. Старенька розсердився, схопила милицю, з якою по лісу ходила, та в кривдника! Пролунав тут страшний рев. Конкурентом виявився ведмідь – суницю збирав для їжі. Тільки на бабине щастя був він молодий, до бабок не охочий – кинувся бігти. Так і бігли: ведмедик в одну сторону, баба – в іншу. Результат: бабуся без запасів і в передінфарктному стані, ведмідь злий і голодний. Мораль проста – не скупіться!

Якщо ви зібрали лісової суниці і хочете зберегти її корисні властивості, то кращий рецепт заготовки суниці на зиму – з незначною тепловою обробкою.

Ягоду необхідно підготувати. Очистіть суницю від чашолистків, переберіть на предмет зіпсованих ягід. Візьміть дерев’яний товкач і розімніть її в посуді для варіння. Суниці варити не треба, тільки розігріти до 60-65 градусів. У підігріту ягідну суміш невеликими порціями підсипати цукор і ретельно перемішувати. Все підігріти до 70 градусів, щоб цукор розчинився без залишку, і розкласти в банки під поліетиленові кришки.

Можна суміш заморозити не варивши.

Російською:   Земляника на зиму

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Варення з полуниці на зиму
  2. Вино-асорті
  3. Баклажанна ікра по-домашньому
  4. Вино з винограду північних сортів

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти