Варення суничне

22 Чер 2011, Автор: admin

Суниця – 1 кг

Цукор – 1 кг 200 гр

Суниці вперше я спробувала, коли потрапила в естонський ліс. Там було багато всякої їжі, особливо –  ягід. У траві спокусливо червоніли маленькі яскраво червоні ягідки. На смак кисленькі, а в варення – хороші! У цьому я переконалася, коли бабуся варила варення суничне. Це її кулінарний рецепт, яким я і хочу поділитися з вами.

Ягоди потрібно ретельно перебрати – прибравши підгнилі, промити і акуратно видалити плодоніжки.

Покладіть їх в широкий посуд. Гарненько пересипте з цукром. А потім відправте посудину з суничної масою годин на 9-10 в прохолодне місце. Ягода пустить сік за цей час, і буде потім варитися в ньому.

Перекладемо ягоди в посуд, приготовлену для варіння, і доведіть їх до кипіння. Суниця – ягода ніжна, тому варимо її близько 25 хвилин на невеликому вогнику. Не забуваємо струшувати миску час від часу і весь час знімати з варення пінку.

Після того, як варення звариться, розкладемо його в сухі простерилізовані банки. Але це не все. Банки потрібно поставити в каструлю з водою, температура якої буде аналогічна температурі варення, і нагріти воду до кипіння. Літрові банки стерилізуємо хвилин 20, а півлітрові – 10 хвилин.

Потім потрібно банки закрити ключем, остудити до кімнатної температури. Але зберігати варення с суниці  бажано в темному прохолодному місці.

Російською:  Варенье земляничное

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Варення з полуниці на зиму
  2. Варення зі слив
  3. Варення з персиків
  4. Варення з дині
  5. Варення з яблук

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти