Варення з аличі

28 Чер 2011, Автор: admin

Алича

Цукор

Вода

Плоди треба брати недостиглі або зрілі, але не перезрілі і не розм’якшені.

Підготовка аличі до варіння варення

Плоди перебрати, промити, видалити плодоношкі. У воду додати 3 ст. ложки цукру, довести до кипіння, бланширувати в цій воді аличу протягом 3 хвилин, наколоти загостреним сірником в  2 – 3 місцях, потім аличу вийняти.

Варка варення з аличі (Варіант1)

На 1 кг аличі витрачається 1,4-1,6 кг цукру, 1 склянка води.

Приготувати 25%-ний сироп (в 2 склянках води розчинити 3 ст. Ложки цукру). Довести сироп до кипіння, опустити в нього аличу на 3 хв, потім вийняти. У сироп додати решту цукру, розмішати і довести до кипіння. Опустити в сироп аличу, закип’ятити ще раз, і остудити. Потім повторити операцію 3 – 4 рази. Гаряче варення розлити у підготовлені банки і закатати.

Варка варення з аличі (варіант 2)

На 1 кг аличі витрачається 1,4 кг цукру, 3 склянки води.

Підготовлені плоди опустити на 2-3 хв у нагріту до 80 ° С воду, потім відразу ж охолодити холодною водою і наколоти загостреним сірником в 2 – 3 місцях. Підготовлену таким чином аличу покласти в каструлю і залити киплячим сиропом (для цього використовувати 2 / 3 сиропу). Поставити на кілька годин у холодне місце, потім на слабкому вогні підігріти до 90 ° С, витримати ще 5 хв і знову відставити в холодне місце. Через 8-10 год додати решту сиропу, довести до кипіння, знову відставити на 8 год і після цього варити до готовності.

Варення з аличі по-грузинськи

На 1 кг аличі витрачається 2 кг цукру, 3 склянки води.

Взяти недостиглі плоди аличі, коли вони ще легко проколюються голкою. Плоди залити цукровим сиропом і варити способом багаторазового варіння.

Найкращий рецепт консервації аличі – це зварити  з неї варення. Вибирайте будь-який з перерахованих вище способів варки. Смачного!

Російською: Варенье из алычи

Авторські права належать сайту  http://smakota.info

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Варення з агрусу
  2. Варення із червоної смородини (Варення з порічок)
  3. Варення зі слив
  4. Варення з шовковиці (желе з шовковиці)
  5. Варення з яблук

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2022 . Кулінарні рецепти