Варення зі слив

09 Гру 2010, Автор: admin

Сливи – 1 кг.

Вода – 2 склянки,

Цукор – 1 кг.

Примітка: якщо слива кисла, цукру додається на 200-300 г. більше.

У далекі 70-ті роки минулого сторіччя варення зі слив в Україні варили на вулиці на багатті, воно виходило набагато смачніше, ніж на плиті. На плиті теж виходить непогано, але раджу Вам, якщо Ви займаєтеся заготовками на зиму на дачі, трохи поекспериментувати і все-таки зварити варення на багатті, вийде відмінна солодка їжа.

Кулінарний рецепт варення дуже простий, хоча і вариться варення в декілька заходів.

Для початку сливи миються і просушуються. Якщо у сливи відокремлюється кісточка, то не полінуйтеся її відокремити. Якщо ж кісточка не відокремлюється, то кожну сливу слід наколоти за допомогою загостреної палички. З цукру і води варитися сироп (піну з сиропу обов’язково потрібно зняти). Коли сироп готовий, у нього опускаються сливи і варення варитися хвилин 20, потім знімається з вогню і відставляється до повного охолодження.

Далі процес повторюється рази три-чотири, поки не буде досягнута необхідна густота. Після кінця останньої варіння варення розкладається по банках і застиває  воно вже у банках. Після повного охолодження банки закриваємо пропареним капроновими кришками і виносимо на зберігання в льох або у холодильник.

Російською: Варенье из слив

Поділитися рецептом в соц. мережах

Немає схожих статей

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти