Вино-асорті

19 Січ 2011, Автор: admin

Ягоди (малина, полуниця, чорна і червона смородина, агрус, ожина та інші м’які ягоди в будь-яких пропорціях) – 1,5 кг.

Цукор – 1 кг.

Вода 1,5 л.

Вся принадність цього рецепту вина в тому, що воно щоразу виходить різним на смак, і кожного разу здається, що вийшло краще, ніж минулого разу. Особливо вино подобатися жінкам, так як має солодкий, з кислинкою смак і дивовижний аромат.

Для готування беремо будь-які м’які ягоди в будь-яких пропорціях, поміщаємо в каструлю і товчемо до однорідності. Варимо сироп з води і цукру, не забуваючи зняти піну. Додаємо в товчені ягоди частину цукру, добре розмішуємо, розливаємо у трилітрові банки, перев’язуємо шийки марлею в декілька шарів і ставимо на бродіння при температурі не нижче 18 град. 1 / 5 частина об’єму банки повинна залишатися вільною, щоб при бродінні не було переливу через край. По кілька разів вдень сік перемішуємо. На 3 день після початку бродіння додаємо решту цукру.

Через 10 днів сік відділяється від плодової маси за допомогою сифона. Переливаємо сік у чисті банки та накриваємо капроновими кришками. Залишаємо при кімнатній температурі на 6-7 тижнів. в цей час відбувається тихе бродіння. Далі знімаємо готове вино з осаду. Міцність вина буде 16-18%. На закуску звичайно краще піде шоколад або інша солодка їжа.

Російською: Вино-ассорти

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Яблучне вино
  2. Горобинове міцне вино
  3. Вино з винограду північних сортів
  4. Варення з полуниці на зиму
  5. Квашені баклажани, фаршировані овочами

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти