Вино из вишні (7 рецептів)

30 Чер 2011, Автор: admin

Ягоди вишні,

Цукор,

Вода

До Вашої уваги 7 рецептів домашнього вина з вишень. Вмно з вишні стане вам у пригоді, Ви зможете похизуватися перед гостями своєю майстерністю винороба.

Отже вибирайте:

Вино вишневе

Ягоди миють, дають їм деякий час обсохнути і товчуть (байдуже, з кісточками або без). Після пресування додають у розрахунку на 1 л соку 0.25 л води, 125 г цукру, 1 г товченого винного каменю і 0,1 г таніну. Так роблять  якщо вишні солодкі. Коли ж вони кислі, склад суміші вибирається інший: на 1 л соку кладуть 0,5 л води, 400 г цукру, 1 г винного каменю, 0,1 г таніну. Сусло ставлять на бродіння.

Вино з вишні по Веpнеpу

Товчуть цілком стиглі кислі вишні. Отриману масу накривають і витримують у спокої 24 години. Потім пресують і вводять на кожен літр вишневого соку 1 л соку смородини, 1 л води і 0,5 кг цукру. Всю цю суміш вливають в невелику бочку, перші кілька днів іноді помішують, потім дають перебродити, доливають бочку до верху і трохи згодом розливають по пляшках.

Вино вишневе по Землеру

З вишень витягують кісточки і розчавлюють м’якоть у кашку, якій дають 12 годин  бродити в глиняних горщиках, а потім пресують. Сік знову розливають по горщиках і чекають початку бродіння. Тоді додають 0,5 кг цукру на кожні 3 л соку, зливають його в бочку і дають бродити 8 днів, після чого, розливають по пляшках, зберігати які потрібно в прохолодному місці.

Вино вишневе по Тіммі

Тімм вважає, що розливати вино по пляшках після закінчення 8-денного терміну занадто рано і що вину слід перебувати в бочці 8 місяців. Крім того, він рекомендує змішувати вишневий сік з малиновим – в цьому випадку виходить вино, схоже з портвейном. Поступають таким чином. Свежесобpані, бажано м’які вишні пресують, не роздавлюючи кісточок. До отриманого соку додають по 1 / 8 частини малинового та черносмородінного соків. Суміш підсолоджують цукор-pафінадом в пропорції 0,5 кг на кожні 2,5 л. Сусло заливають у бочку і дають бродити. Як тільки бродіння закінчиться, бочку наглухо закупорюють і залишають на 3 місяці. Потім вино очищають і розливають по пляшках. Чеpез 6 тижнів його вже можна пити.

Вишневе вино на дріжжах (варіант 1)

Вишні солодких сортів відділяють від кісточок, зсипають у діжку або бочонок і заливають цукровим розчином 10% концентрації. Додають дріжджів і залишають для бродіння на 3 – 5 днів. Після цього зливають і спиртують, додаючи 300 – 350 мл спирту на 1 л вина. Вино витримують протягом 5 – 6 місяців і, коли воно освітлиться, знімають з осаду. Вино має приємний смак і може довго зберігатися в прохолодному місці.

Вино з вишні  (варіант 2)

Взяти вишні з розрахунку 1200 г. на пляшку вина, вийняти кісточки з них. Вичавити сік, залити в барило разом з товченими кісточками і додати цукор по 100 г на пляшку соку. Потім дати стояти до тих пір, поки не перебродить. Коли ж перестане бродити, необхідно барило гарненько закупорити, через 2 місяці процідити і розлити по пляшках.

Вишневе вино (варіант 3)

Взяти 8 кг вишень, видавити сік, кісточки роздробити. До отриманої маси додати 1,6 кг червоної смородини, попередньо розім’ятої. Все скласти в бочонок, додати цукор з розрахунку 100 г. на пляшку соку. Залишити все на 2 – 3 тижні, закупоривши бочонок. Потім додати півпляшки горілки, трохи кориці. Коли вино перестане бродити, щільно закупорити бочонок і через 4 місяці розлити по пляшках.

Російською:  Вино из  вишни  Вишневое вино

Текст  належить сайту  кулінарних рецептів  http://smakota.info

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Березове вино
  2. Березове вино
  3. Малинове вино
  4. Малинове вино
  5. Вино з червоної смородини (Вино з порічок)

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2022 . Кулінарні рецепти