Вино з малини

12 Лип 2011, Автор: admin

З малини виходять гарні десертні і лікерні вина. Біла малина дасть вам вино золотистого кольору, сильно відрізняється за своїм букетом від подібного вина з червоної малини. Важливо: На вино обов’язково йде тільки свіжа, незіпсована ягода, відокремлена від плодоніжок і чашочок. Після того, як ягоду роздробили, її залишають непресованою до 4 днів, поки не почнеться природне бродіння.

Звичаю пропорція для складання сусла: 12 л соку і 12 л води, а на кожні 12 л суміші – по 4,8 кг цукру.

Столового вина з малини не роблять, а роблять лікерні вина.

Представлю кілька хороших рецептів лікерних вин з малини.

10 кг малини товчуть в мезгу і додають до неї 3,6 л води. На наступний день маса пресується, і на вичавки доливається ще 3,6 л води. Через 2 дні все пресується вдруге. Обидва сусла змішуються, і на кожні 10 л соку додається 2 склянки соку чорної смородини і по 3.6 кг цукру.

20 л малинового соку змішуються з 1 л соку чорної смородини і 20 л соку яблук. До цієї суміші додається 17 кг цукру і шкірка від 2 лимонів і 2 апельсинів. Сусло зливають в барила і залишають бродити. Виходить смачний своєрідний напій.

Очистити стиглу малину, розім’яти ягоди. Сік, проціджений крізь полотно, закип’ятити. На кожні 400 г малини додати 100 г цукру і знову кип’ятити близько 15 хвилин, акуратно знімаючи піну. Коли рідина охолоне й відстоїться, обережно злити її в інший посуд і, додавши закваску, поставити для бродіння, під час якого влити по 50 мл горілки на 400 г ягід. Напій повинен стояти в холодному місці півроку.

10 частин малини розім’яти, залити 4 частинами води, перемішати і залишити на 1 день. Потім віджати, влити 4 частини води і через 2 дні знову віджати. Вийде 15 частин соку; до них додати 1 частина смородинового соку і 5 частин цукру, перелити в інший посуд і поставити на бродіння, після чого розлити в пляшки.

Вибирайте воно з малини, якеВам більше сподобалось

Російською: Вино из малины

Посилання на сайт: Кулінарні рецепти

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Желе з малини
  2. Вино з червоної смородини (Вино з порічок)
  3. Вино з червоної смородини (Вино з порічок)
  4. Желе з малини
  5. Вино из вишні (7 рецептів)

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти