Вино з винограду північних сортів

14 Гру 2010, Автор: admin

Виноград, цукор, вода

Примітка: обмежень по кількості  цукру та води немає, все додається на смак

У середній смузі Росії, на півночі України та в Білорусії росте так званий північний виноград. Багато хто з нього намагаються зробити вино, але такий кулінарний рецепт часто не витримує критики. У мене виходить дуже гарне вино.

Виноград відокремлюємо від гребенів, не миємо (щоб не змити дріжджі на його поверхні), видавлюємо сік через полотно, переливаємо його в окремий посуд, вимірюємо його кількість і записуємо. М `якоть, що залишилася після видавлювання соку поміщаємо в каструлю, заливаємо водою (кількість води вимірюємо і записуємо), щоб покрила масу повністю і нагріваємо до 60-70 градусів. Знову видавлюємо – це сік другого тиску. вливаємо його в сік першого тиску. Знову заливаємо макоть, нагріваємо, видавлюємо і перемішуємо з соком першого тиску, при цьому запам’ятовуємо, скільки в соку води. Третій раз робимо те ж саме. Далі доливаємо в суміш стільки води, щоб у сумі з водою влитий для нагрівання її було б стільки, скільки було соку першого тиску. Потім засипаємо цукор, пробуємо на смак, повинен бути як солодкий компот.

Переливаємо у банки, наверх надягаємо медичні рукавички (щоб рукавички не відлітали при бродінні – підсовуємо під них папірчик, щоб стравлювався газ). На третій день після початку бродіння пробуємо вино і додаємо цукор за смаком, потім це робимо раз на 5 днів, поки вино не перестане бродити і освітлиться (осад впаде на дно). Через 2 тижні вино знімаємо з осаду за допомогою сифону, додаємо цукор за смаком і залишаємо в приміщенні на місяць. Знову знімаємо з осаду, пробуємо на цукор, якщо потрібно, то додаємо його. Все, вино готове. Зберігати його можна навіть при кімнатній температурі.

Пригощайте гостей, будь-яка їжа з ним буде смачніше.

Російською: Вино из винограда северных сортов

Поділитися рецептом в соц. мережах

Схожі статті:

  1. Горобинове міцне вино
  2. Яблучне вино

Комментарии закрыты.

Передрукування матеріалів заборонено © 2023 . Кулінарні рецепти